18.2.2016

VYJÁDŘENÍ ředitelky soutěže paní Ivety Nývltové k ZÁKLADNÍMU KOLU 10. ročníku soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2016 (17.2.2016)

 

Vážení soutěžící, rodiče, pedagogové a všichni příznivci zpěvu a hudby, 

nikdy by mě nenapadlo, že budu řešit jubilejní desátý ročník soutěže Česko zpívá, ani jsem si nepomyslela, že naše soutěž se stane takovým fenoménem mezi mladými zpěváky, a musím říci, že mě to pravdu velmi těší! Celá naše produkce v čele s patronkou soutěže Kamilou Nývltovou se těšila na letošní soutěžní nahrávky, kterých dorazilo opravdu hodně. Musím vás pochválit, každý rok posíláte svoji pěveckou prezentaci ve větší kvalitě, a to je moc dobře. Také mi udělal radost fakt, že se k nám opět vrací někteří soutěžící, které jsem neviděla a ani o nich neslyšela například tři, čtyři roky, nyní se opět potkáme a já budu moci vidět a slyšet, jak vyrostli, a to nejen fyzicky, ale také pěvecky a hudebně.

Porota právě před malou chvilkou ukončila své rozhodování o postupu soutěžících do výběrového kola, které proběhne 7. března 2016 v Praze. Všichni se shodli na tom, že vaše nahrávky jsou rok od roku lepší a lepší, i když přeci jen se našlo pár soutěžících, kteří poslali své písně nepěkně nahrané, ve špatné kvalitě, takže mnohdy porota nemohla z nahrávky objektivně posoudit kvalitu zpěvu. Dalším nedostatkem byla špatná volba písně, například zbytečně náročná a interpret si na ní takzvaně "vylámal zuby“. Někteří si nepřečetli pravidla a i přes upozornění produkce nezaslali druhou píseň, nedodali píseň v rodném jazyce nebo neuhradili soutěžní poplatek a byli tedy ze soutěže vyřazeni.

Vám všem, kteří jste měli vše v pořádku a postoupili jste do dalšího kola, gratuluji! Držím Vám pěsti, abyste na živo před porotou podali výborné výkony. Seznam postupujících již brzy naleznete na webu www.cesko-zpiva.cz.

Na závěr bych chtěla říci vám soutěžícím, kteří jste se neprozpívali dále, abyste nebyli smutní. Věřím, že budete sledovat průběh soutěže dál a videa zpěváků z dalších kol vás budou inspirovat a motivovat k práci na sobě a vašem zpěvu. A já se na vás budu těšit v některém z dalších ročníků naší soutěže.

Hezké dny Iveta Nývltová - ředitelka soutěže Česko zpívá

 

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.