20.2.2017

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍHO KOLA ČESKO ZPÍVÁ 2017

Do 11. ročníku pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2017 bylo zasláno 355 PŘIHLÁŠEK. Porota rozhodla takto: do VÝBĚROVÉHO KOLA postoupilo 203 SOUTĚŽÍCÍCH, z toho:

  • 103 z kategorie Sólisté 9 - 14 let,
  • 100 z kategorie Sólisté 15 - 26 let.


SEZNAM POSTUPUJÍCÍCH SOUTĚŽÍCÍCH DO VÝBĚROVÉHO KOLA

(formát pdf ke stažení) 

Soutěžící bude o svém postupu či nepostupu informován na e-mailovou adresu uvedenou
v přihlášce. Postupujícím zpěvákům budou dále zaslány podrobnosti k výběrovému kolu. 


SEZNAM POSTUPUJÍCÍCH SOUTĚŽÍCÍCH DO VÝBĚROVÉHO KOLA

KATEGORIE SÓLISTÉ 9 - 14 LET (S I.)

ČÍSLOJMÉNO SOUTĚŽÍCÍHOMĚSTOPÍSEŇ
1Bakošová Bianka Město AlbrechticeSpomaľ
2Balášová AnnaZašováZlá neděle
3Balášová BarboraZašováJak silná mám tu stát
4Bergmannová Pavla Červený KostelecCo s tou touhou
5Bikárová LucieBrnoNajednou
6Bokstefflová Karolína Anna PrahaPles upírů
7Brelová IvetaBrnoDesatero
8Brůhová Pavlína KladnoPasu, pasu písničky
9Buchačová Marie BrnoAnnie's song
10Burešová MichaelaČelákoviceSchody z nebe
11Cahák Matyáš LišovPouta
12Danišová Barbora BochovDesatero
13Desatová Aneta PrahaČerešničky
14Dočekalová KamilaPrahaTy a já
15Dočekalová Kristýna PrahaMamince
16Dolejš JakubPrahaCesta
17Doležalová Kristýna BrnoPíseň svou mi tenkrát hrál
18Duda NikolaUherské HradištěPohádka
19Edita KošnárováPřerovŘeka lásky
20Endrychová Natálie OpavaJeště horší věci jsou
21Faldýnová VěraRožnov pod RadhoštěmNekonečná
22Fraňková TerezaPrahaKdy vzlétnu já
23Fruhbauerová Elena HostinnéBoty proti lásce
24Gajdošová TerezaHlinskoPíseň samotářky
25Galušková AndreaUherské HradištěMalá mořská víla
26Gertsovskaya Alisa TeplicePesnya Volshebnika
27Giňová Adéla Stará ChodovskáJaký to je
28Gorin Anastasia Karlovy VaryEs war einmal im Dezember
29Hajná Natálie PrahaChci jen to co chci
30Hanáček Šimon ŠlapaniceV ozvěnách
31Hančlová Lucie ŠtětíSaxana
32Hathiramani Alexis PrahaOh!Darling
33Hercegová Klaudie Klášterec nad OhříStrach
34Holštajn Jan KlůčekHvězdy nad hlavou
35Horčicová LuciePrahaLáska na 100 let
36Horčicová Nikola BrnoVzpomínka
37Hylenová RomanaČeská TřebováSlza z tváře padá
38Hytychová Sára BřeclavMá skála
39Janoušek DavidDlouhá LhotaV blbým věku
40Janoušková ZuzanaDlouhá LhotaZtracená bloudím
41Janovská Viktorie PrahaVzorná holka
42Janovský VáclavPrahaZatančím
43Jarkovská Klaudie PoděbradyVzorná holka
44Jati Izabela HukvaldyKdo tě má rád
45Jati Sebastian HukvaldyJak je jiná
46Jíra MatyášStarý PlzenecSlzy tvý mámy
47Jurigová Nikola LibošoviceDesatero
48Kaňová ValerieHavířovKlíč ke kariéře
49Kirchnerová Veronika ŠluknovVe dvou
50Kirchnerová Viktorie ŠluknovJulie
51Klímová AdélaMilevskoJeště horší věci jsou
52Kořínková Klára Kateřina DomažliceLéto
53Kotlínová Eliška VodňanyJsem optimista
54Kozelková Adéla Horní BenešovJez
55Kozlová Zuzana HořoviceNová dimenze
56Krátká Kristýna Chlumec nad CidlinouJaký to je
57Krejzlová NikolaBrnoSázím se
58Krestová TerezaLuhačoviceTráva
59Křišťáková Jitka Rtyně v PokrkonošíTáto, já vím
60Kubátová NicolJílovéV síti
61Kučerová KarolínaŘisutyNajednou
62Kulhánková NatálieDomažliceTicho
63Látalová Markéta ŠternberkVzorná holka
64Lebedová KateřinaJakubčoviceJeště horší věci jsou
65Lonsmínová LucieBoršov nad VltavouVyznání
66Lukešová Dominika Králův DvůrNová dimenze
67Lukešová Sofie Králův DvůrMoje matematika
68Michelová Julie RumburkZtracená bloudím
69Miler Dominik Strunkovice nad BlanicíColu, pijeme colu
70Mulačová Eliška HlohovčiceLa la laj
71Nagyová NatálieUherské HradištěLeporelo
72Nedvědová KittyPrahaHouba
73Nehasilová Mariana ŽdániceVšechno nebo nic
74Nováková Jana Klášterec nad OhříDobrodružství s bohem Panem
75Opartyová Anna BohumínNa ostří nože
76Pavlová Alexandra FayUherské HradištěDesatero
77Pěchoučková Klára BrnoJak silná mám tu stát
78Petráčková Viktorie AnnaPrahaAndělskej flám
79Pitoňáková Aneta BreznoNa bieleho koňa
80Pokorná Lucie OpavaZ nálezů a krás
81Předešlá Terezie BrnoLeporelo
82Rác DominikKladnoVoda živá
83Rejšková Agáta TouškovZámek v oblacích
84Sárová Nikola BrnoPíseň samotářky
85Slooten Abraham Jacob PrahaDesatero
86Smithová Ella AnitaOselceAnything But Ordinary
87Sojáková Adriana GbelyNa bieleho koňa
88Stránská Nela StrakoniceNekonečná
89Svobodová TerezaPrahaPink
90Šerá NatálieJihlavaU nás doma
91Šindlerová LucieKařezUtiš se má Argentino
92Šoltésová Lucie RosiceJak silná mám tu stát
93Štruncová Vanesa KyšiceProč nejsi tam kde já
94Šumberová Alice BrnoStrach
95Šumpíková Magdaléna Stará LysáJak silná mám tu stát
96Tapilskaya VasilisaPrahaLyubov' nastala
97Tomková AlžbětaPrahaMalá mořská víla
98Trokšiarová Johanka PříbramDotkni se oblohy
99Ulrichová Daniela LiberecVolná jako pták
100Vavruška Antonín VodňanyKaždý mi tě lásko závidí
101Vojslavská KláraPrahaMě se zdá, že svítá nám
102Zouharová AdélaBerounPopelka
103Žďárská MichaelaUherské HradištěSchody z nebe

 
KATEGORIE SÓLISTÉ 15 - 26 LET (S II.) 

ČÍSLOJMÉNO SOUTĚŽÍCÍHOMĚSTOPÍSEŇ
1Aková GabrielaHolasiceJak silná mám tu stát
2Andrýsek JáchymOpavaNad horů svítá
3Bajtalonová Lucie Hradec KrálovéNajednou
4Barvová Lucie OstravaVěřím andělům
5Bednárková Kamila Hradec KrálovéSladké mámení
6Benešová LucieHlohoviceCo všem skrývá klaun
7Blažková BartshaKarlovy VaryNa ostří nože
8Blažková Jana OdryJak silná mám tu stát
9Bobková DominikaNávsíAndělská
10Brychtová MirkaStonařovPíseň samotářky
11Čechová Kateřina BavorovPíseň samotářky
12Čechovič Filip PezinokV záhrade Getsemany
13Čunátová TerezaLíšniceJeště horší věci jsou
14Ďuricová Nikola Môj Bože
15Ďurovčíková EditaPrahaSpomienky
16Dvořáková Karolína Sezimovo Ústí Kolovrátkář
17Erlebach Patrik JičínDesatero
18Finková Sofie PrahaHusičky
19Foglová MichaelaHradec KrálovéMůj dojem
20Frydrychová KateřinaRatibořLeporelo
21Glosová Tereza Jablonec nad NisouPíseň samotářky
22Hearn Isabella SpringfieldListen
23Hložek Martin TlumačovCesta
24Hofmanová TerezieSokolovAndělskej flám
25Holubová Jana JihlavaNa nebi svítí
26Horáková Andrea OpavaLásko voníš deštěm 
27Hradová VeronikaStříbroPřísahám
28Janáčová Michaela OstravaTráva
29Janková Markéta PrahaBarvy větru
30Jarošová DominikaVodňanyJdi za štěstím
31Kadlecová SáraZákupyMůj Monte Cristo
32Kepková JanaPísekMost přes minulost
33Klishkova Palina PrahaNas milliony
34Klobouková Tereza BrnoVečírek osamělých srdcí
35Kohoutová Kateřina Karlovy VaryMost přes minulost
36Kováčová KatarínaBrnoMít rád bližního svého
37Kratochvílová Eva RokycanyZtracená bloudím
38Kvardová Adéla ChotěšovEsemes
39Larisch Jan OpavaStín Katedrál
40Lelková Eliška StarkočVnímám
41Marečková Markéta DěčínAmor magor
42Margecínová AnežkaOpavaPíseň samotářky
43Máslo MartinJablonec nad NisouMáš mě na svědomí
44Masná KateřinaHavířovMuž č. 1
45Mašková AdélaLenešiceDěkuju Vám, Andělové
46Mičiaková Tereza Hradec KrálovéJak silná mám tu stát 
47Miletič DanielNový KnínMůj život
48Moravcová Karolína Třebechovice pod OrebemZůstávám dál
49Moravcová Michaela ChoceňNajednou
50Moravová ValerieMohelnice 
51Nálepa RichardOstravaTy a Já
52Navrátilová LenkaBrnoPískovec
53Neterda MichalDolní VilémoviceDo dne a do roka
54Niemiec Jolanta TřinecPiosenka o szafie
55Nízká IvaHostinné HostinnéVzpomínka
56Novotná MonikaBílinaSrdcotepec
57Pavlák OndřejPardubiceVzácnej den
58Pecková Veronika DobřichoviceJak silná mám tu stát
59Pejsarová ZuzanaChebStůj
60Plewková NatálieBrnoTančíš sama
61Podolínská JanaOldřišovNina
62Poláčková NikolaKozojedyVoda, voděnka
63Polák LukášOpavaCesta
64Ralenovská MonikaIvančiceAmor Magor
65Robková MarcelaMostekDobrodružství s bohem Panem
66Robovská NikolaPrahaNová dimenze
67Romančáková Lucie StrážkoviceKlidná jako voda
68Řezníček Jiří Hradec KrálovéNapojen
69Sawa Marie PrahaJiná
70Sedláčková Barbora Velké SvatoňoviceVzpomínka
71Schvanová TerezaDolní ŽivoticeMít rád bližního svého
72Sládečková Eliška RaduňVzpomínka
73Sladovníková Věnceslava PříbramPro mámu
74Sobotka Tomᚎďár nad SázavouProklínám
75Spálenský JiříPrahaTam ve hvězdách
76Stejskalová Lenka TáborA ty se ptáš co já
77Stránská Daniela Česká TřebováNajednou
78Ševčíková Kateřina BrnoVoják štěstěny
79Škůrek JanOpavaNejsi tak zlá
80Šoborová Beata Valašské MeziříčíJak silná mám tu stát
81Štěrbová Ivona DačiceChceš stoupat výš
82Šubrtová Marie OstravaLáska se nedá dělit třemi
83Švarcová BarboraPrahaMost přes minulost
84Tichá Natálie LovosiceJá půjdu dál
85Vágnerová Petra LetohradJsi jen můj
86Valiková Viktória KošiceNová
87Vaňková Kateřina Dolní ŽivoticeTráva
88Vašek PatrikZubříMagdalena
89Vavruška Jan VodňanyCo se mohlo stát 
90Veverková KristýnaHořoviceMůj Monte Cristo
91Vlkova Valentina PrievidzaUnikát
92Vojtíšková Adéla PardubiceZatmění
93Vrecková Kristína Nitrianske RudnoMít rád bližního svého
94Vrzalová KateřinaVelká BítešPíseň samotářky
95Vůjtěchová JiřinaSokolovŠup, Šup, už musíš vstát
96Winkler Nina PrahaSpomaľ
97Zahradníková Nela ČkyněUž z hor zní zvon
98Zapletalová LucieOpavaFénix
99Zbuzková Natalie PrahaŽivot je jen náhoda
100Zdražilová IvanaNová Ves u Nového Města na MoravěO nás

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.