10.3.2017

VÝSLEDKY VÝBĚROVÉHO KOLA ČESKO ZPÍVÁ 2017

Do 11. ročníku pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2017 bylo zasláno celkem 355 přihlášek. Do VÝBĚROVÉHO KOLA, které proběhlo 6. března 2017 v prostorech Muzea voskových figurín GRÉVIN v Praze, postoupilo 203 soutěžících a zúčastnilo se ho 191 zpěváků. Živé pěvecké výkony hodnotila 9členná porota v čele s patronkou soutěže, zpěvačkou Kamilou Nývltovou.

Porota rozhodla, že do SEMIFINÁLE postupuje 83 SOUTĚŽÍCÍCH, z toho:

  • 45 z kategorie Sólisté 9 - 14 let, 
  • 38 z kategorie Sólisté 15 - 26 let.


SEZNAM SEMIFINALISTŮ 2017
(formát pdf ke stažení)

Soutěžící bude o svém postupu či nepostupu do semifinále informován na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce.

Podrobné informace o průběhu semifinálových a finálových kol budou semifinalistům rozeslány začátkem příštího týdne.


SEZNAM SEMIFINALISTŮ 2017

KATEGORIE SÓLISTÉ 9 - 14 LET (S I.)

ČÍSLOJMÉNO SOUTĚŽÍCÍHOMĚSTOPÍSEŇ
1Bakošová Bianka Město AlbrechticeSpomaľ
2Balášová AnnaZašováZlá neděle
3Balášová BarboraZašováJak silná mám tu stát
4Bikárová LucieBrnoNajednou
5Bokstefflová Karolína Anna PrahaPles upírů
6Brůhová Pavlína KladnoPasu, pasu písničky
7Burešová MichaelaČelákoviceSchody z nebe
8Dolejš JakubPrahaCesta
9Doležalová Kristýna BrnoPíseň svou mi tenkrát hrál
10Endrychová Natálie OpavaJeště horší věci jsou
11Fruhbauerová Elena HostinnéBoty proti lásce
12Galušková AndreaUherské HradištěMalá mořská víla
13Gertsovskaya Alisa TeplicePesnya Volshebnika
14Giňová Adéla Stará ChodovskáJaký to je
15Gorin Anastasia Karlovy VaryEs war einmal im Dezember
16Hanáček Šimon ŠlapaniceV ozvěnách
17Hančlová Lucie ŠtětíSaxana
18Hathiramani Alexis PrahaOh!Darling
19Janoušek DavidDlouhá LhotaV blbým věku
20Jati Izabela HukvaldyKdo tě má rád
21Kaňová ValerieHavířovKlíč ke kariéře
22Klímová AdélaMilevskoJeště horší věci jsou
23Kořínková Klára Kateřina DomažliceLéto
24Košnárová Edita PřerovŘeka lásky
25Kotlínová Eliška VodňanyJsem optimista
26Kozelková Adéla Horní BenešovJez
27Krátká Kristýna Chlumec nad CidlinouJaký to je
28Krestová TerezaLuhačoviceTráva
29Křišťáková Jitka Rtyně v PokrkonošíTáto, já vím
30Kulhánková NatálieDomažliceTicho
31Látalová Markéta ŠternberkVzorná holka
32Lebedová KateřinaJakubčoviceJeště horší věci jsou
33Lukešová Dominika Králův DvůrNová dimenze
34Lukešová Sofie Králův DvůrMoje matematika
35Michelová Julie RumburkZtracená bloudím
36Miler Dominik Strunkovice nad BlanicíColu, pijeme colu
37Nováková Jana Klášterec nad OhříDobrodružství s bohem Panem
38Opartyová Anna BohumínNa ostří nože
39Pavlová Alexandra FayUherské HradištěDesatero
40Pitoňáková Aneta BreznoNa bieleho koňa
41Slooten Abraham Jacob PrahaDesatero
42Sojáková Adriana GbelyNa bieleho koňa
43Šumberová Alice BrnoStrach
44Tapilskaya VasilisaPrahaLyubov' nastala
45Ulrichová Daniela LiberecPtačí píseň

 

KATEGORIE SÓLISTÉ 15 - 26 LET (S II.)

ČÍSLOJMÉNO SOUTĚŽÍCÍHOMĚSTOPÍSEŇ
1Bednárková Kamila Hradec KrálovéSladké mámení
2Benešová LucieHlohoviceCo všem skrývá klaun
3Čechovič Filip PezinokV záhrade Getsemany
4Ďuricová NikolaDetvaMôj Bože
5Foglová MichaelaHradec KrálovéMůj dojem
6Hearn Isabella SpringfieldListen
7Hofmanová TerezieSokolovAndělskej flám
8Holubová Jana JihlavaNa nebi svítí
9Horáková Andrea OpavaLásko voníš deštěm 
10Janáčová Michaela OstravaTráva
11Kepková JanaPísekMost přes minulost
12Klishkova Palina PrahaNas milliony
13Lelková Eliška StarkočVnímám
14Máslo MartinJablonec nad NisouMáš mě na svědomí
15Masná KateřinaHavířovMuž č. 1
16Nálepa RichardOstravaTy a Já
17Polák LukášOpavaCesta
18Ralenovská MonikaIvančiceAmor Magor
19Robovská NikolaPrahaNová dimenze
20Romančáková Lucie StrážkoviceKlidná jako voda
21Řezníček Jiří Hradec KrálovéNapojen
22Sawa Marie PrahaJiná
23Schvanová TerezaDolní ŽivoticeMít rád bližního svého
24Spálenský JiříPrahaTam ve hvězdách
25Štěrbová Ivona DačiceChceš stoupat výš
26Švarcová BarboraPrahaMost přes minulost
27Tichá Natálie LovosiceJá půjdu dál
28Vágnerová Petra LetohradJsi jen můj
29Valiková Viktória KošiceNová
30Vavruška Jan VodňanyCo se mohlo stát 
31Veverková KristýnaHořoviceMůj Monte Cristo
32Vlková Valentina PrievidzaUnikát
33Vojtíšková Adéla PardubiceZatmění
34Vrecková Kristína Nitrianske RudnoMít rád bližního svého
35Vrzalová KateřinaVelká BítešPíseň samotářky
36Vůjtěchová JiřinaSokolovŠup, Šup, už musíš vstát
37Zbuzková Natalie PrahaŽivot je jen náhoda
38Zdražilová IvanaNová Ves u Nového Města na MoravěO nás

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.