19.10.2017

 JIŽ 12. ROČNÍK ČESKO ZPÍVÁ 2018 JE TU! 

Soutěž pro mladé talentované zpěváky ČESKO ZPÍVÁ 2018 vyhlásila její patronka Kamila Nývltová na koncertu úspěšných soutěžících dřívějších ročníků v muzeu voskových figurín Grévin.

Od 1. listopadu se mohou začínající zpěváci opět přihlašovat do moderně pojaté a stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ. Jako každým rokem, i letos soutěž přináší příležitost předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou a šanci nastartovat svou pěveckou kariéru. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2018.

Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, či možnost veřejně prezentovat svůj talent. 14. října představilo své úspěchy a pokroky sedm z těch nejúspěšnějších soutěžících různých ročníků ČESKO ZPÍVÁ návštěvníkům Muzea voskových figurín Grévin v Celetné ulici. Kromě patronky soutěže Kamily Nývltové, která celou akci moderovala, vystoupili Michal Horák, Matěj Tauš, Michaela Janáčová, Ines Ben Ahmed, Denisa Grmolcová, Patrik Stoupa a Eliška Kotlínová.

Mezi aktuální úspěchy talentů, které ČESKO ZPÍVÁ pomáhá objevovat a prosazovat, patří například uvedení již druhého muzikálu teprve 19letého Matěje Tauše. Muzikál Chlapec a hvězda, který Matěj nejen napsal, ale také v něm vystupuje v hlavní roli, byl přijat diváky i odborníky s nesmírně pozitivním ohlasem. Michalu Horákovi mimo jiné TV Óčko uvedlo již dva videoklipy, Patrik stoupa představil svůj první singl „Nad krajinou“, ke kterému také natočil videoklip, a Elišce Kotlínové Rada města Vodňany udělila „Cenu starosty“ v kategorii Vodňanská naděje za přínos v oblasti kultury.

„Jsem hrozně moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos objevíme zase další talenty a pomůžeme jim prosadit se,“ usmívá se Kamila Nývltová a dodává: „Rozhodně neváhejte s přihlášením. I kdybyste v soutěži neuspěli podle svých představ, získáte cenné zkušenosti a krásné zážitky!“

Prohlédněte si fotografie z Koncertu Česko zpívá v Grévinu.

Koncert Česko zpívá v Grévinu

 

 

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.