19.10.2017

 JIŽ 12. ROČNÍK ČESKO ZPÍVÁ 2018 JE TU! 

Soutěž pro mladé talentované zpěváky ČESKO ZPÍVÁ 2018 vyhlásila její patronka Kamila Nývltová na koncertu úspěšných soutěžících dřívějších ročníků v muzeu voskových figurín Grévin.

Od 1. listopadu se mohou začínající zpěváci opět přihlašovat do moderně pojaté a stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ. Jako každým rokem, i letos soutěž přináší příležitost předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou a šanci nastartovat svou pěveckou kariéru. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2018.

Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, či možnost veřejně prezentovat svůj talent. 14. října představilo své úspěchy a pokroky sedm z těch nejúspěšnějších soutěžících různých ročníků ČESKO ZPÍVÁ návštěvníkům Muzea voskových figurín Grévin v Celetné ulici. Kromě patronky soutěže Kamily Nývltové, která celou akci moderovala, vystoupili Michal Horák, Matěj Tauš, Michaela Janáčová, Ines Ben Ahmed, Denisa Grmolcová, Patrik Stoupa a Eliška Kotlínová.

Mezi aktuální úspěchy talentů, které ČESKO ZPÍVÁ pomáhá objevovat a prosazovat, patří například uvedení již druhého muzikálu teprve 19letého Matěje Tauše. Muzikál Chlapec a hvězda, který Matěj nejen napsal, ale také v něm vystupuje v hlavní roli, byl přijat diváky i odborníky s nesmírně pozitivním ohlasem. Michalu Horákovi mimo jiné TV Óčko uvedlo již dva videoklipy, Patrik stoupa představil svůj první singl „Nad krajinou“, ke kterému také natočil videoklip, a Elišce Kotlínové Rada města Vodňany udělila „Cenu starosty“ v kategorii Vodňanská naděje za přínos v oblasti kultury.

„Jsem hrozně moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos objevíme zase další talenty a pomůžeme jim prosadit se,“ usmívá se Kamila Nývltová a dodává: „Rozhodně neváhejte s přihlášením. I kdybyste v soutěži neuspěli podle svých představ, získáte cenné zkušenosti a krásné zážitky!“

Prohlédněte si fotografie z Koncertu Česko zpívá v Grévinu.

Koncert Česko zpívá v Grévinu

 

 

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Bohemia EnergyMěsto TrutnovKrálovéhradecký krajAutostyl a.s. Trutnov
Kolonozka.czTransport TrutnovTalentida.comElspace
Milan HERMAN ManagementUmělecký kovář Zdeněk VítekAutodružstvo Znojmo 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaPizza Expresss Trutnov Autodoprava Volhejn Červený KostelecMŠMT
Vetim Úpice GENY Kadeřnictví Kamila VlachováRedkenHUCR s.r.o.
Persum PRStudio Eleven   

 Mediální partneři:

Český rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.