8.3.2018

VÝSLEDKY VÝBĚROVÉHO KOLA ČESKO ZPÍVÁ 2018

Do 12. ročníku pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2018 bylo zasláno celkem 457 PŘIHLÁŠEK. Do výběrového kola, které proběhlo 5. března 2018 v prostorech Muzea voskových figurín GRÉVIN v Praze, postoupilo 218 soutěžících a zúčastnilo se ho 202 zpěváků.  Porota rozhodla, že do SEMIFINÁLE postupuje 97 SOUTĚŽÍCÍCH, z toho:

  • 54 z kategorie Sólisté 9 - 14 let,
  • 43 z kategorie Sólisté 15 - 26 let.

SEZNAM SEMIFINALISTŮ (formát pdf ke stažení)

Soutěžící budou o svém postupu či nepostupu dále informováni na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce. Postupujícím zpěvákům budou zaslány podrobnosti k organizaci semifinále.   


SEZNAM POSTUPUJÍCÍCH SOUTĚŽÍCÍCH DO VÝBĚROVÉHO KOLA

KATEGORIE SÓLISTÉ 9 - 14 LET

ČÍSLOJMÉNO SOUTĚŽÍCÍHOMĚSTOPÍSEŇ
1Alexyova JenniferSpišská BeláMiesta
2Alexyova SindySpišská BeláĽudskosť
3Belcher Audrey LeeČeský KrumlovWalls
4Bergmannová PavlaČervený KostelecMůj Pippo
5Bokstefflová Karolína AnnaPrahaDoufám, že mi sílu Bůh dá
6Brzáková LuciePrahaJeště horší věci jsou
7Bujáková BarboraUherské HradištěLásko, voníš deštěm
8Cahák MatyášLišovSvětlo ve tmě
9Čížková KarolinaŠestajoviceJá chci jen to, co chci
10Doležalová TerezaOdolena VodaTráva
11Flajzarová EmaBzenecHruška
12Gruberová NikiSoběslavZámek v oblacích
13Hančlová LucieŠtětíJá povím to líp
14Imlejová Nina*PrešovCesta do rozprávky
15Ivanská NikolKvětnicePro mámu
16Jančová VanesaPrahaModlitba pro Martu
17Janovský VáclavPrahaNaštěstí
18Jirák MartinHořovicePan Tau
19Klinecká FelicitaPrahaByl by hřích
20Kořínková Klára KateřinaDomažliceJeště horší věci jsou
21Košnárová EditaPřerovJaký to je
22Krátká SofieChotěbořŽivot je jen náhoda
23Kratochvílová KateřinaOtrokoviceJeště horší věci jsou
24Křížová AnnaMostModlitba
25Kůtková KristinaChebCesta rájem
26Lutonská SáraUherské HradištěProměny
27Maderová NatáliaRužomberokŠaty
28Marchewková EmaKarvináMája
29Mervartová MichaelaLiberecJeště horší věci
30Michelová JulieRumburkCo je tam dál
31Millerová SabinaPrahaJsem vášnivá
32Oláhová PavlínaKlášterec nad OhříMít rád bližního svého
33Pěchoučková KláraBrnoStrach
34Pletan ArsenPrahaMalí lidé
35Pletanová SabinaPrahaMost přes minulost
36Pospíšilová JanaFrýdek-MístekDéšť
37Rumlová OlgaPraha 6Přísahám
38Sivoková LivieKamenice nad lipouJá povím to líp
39Smolková AsiaBratislavaSpomaľ
40Smutná SandraNeratoviceTři oříšky pro Popelku
41Soldátová ZuzanaMukařovZapadlej krám
42Suchá MichaelaVěžkyVzpomínky
43Škrabálková BarboraTvarožnáZapadlej krám
44Štanclová BarboraZnojmoAmor Magor
45Talacko SamuelPrahaQuiet
46Ulrichová Daniela*LiberecModlitba
47Vávrová TerezaOpavaBoty proti lásce
48Vavrušová VeronikaÚpiceHříbě
49Vítová ViktoriePlzeňTak prázdná
50Vodičková KateřinaHavloviceŠšš
51Vojslavská KláraPrahaMít rád bližního svého
52Vrtišková KarolínaPacovMěls mě vůbec rád
53Zejdová EmaVelké MeziříčíGrónská písnička
54Zeman DanielLovosicePane vrchní platím

Pozn.: * DIVOKÁ KARTA = přímý postup do semifinále  

 

KATEGORIE SÓLISTÉ 15 - 26 LET

ČÍSLOJMÉNO SOUTĚŽÍCÍHOMĚSTOPÍSEŇ
1Bajtalonová LucieHradec KrálovéKnížka snů
2Banková ZuzanaPrešovVraky áut
3Baráňová KarolínaMostČervená
4Blažková JanaOdryMěl jsi mě rád
5Cibulka Petr Matyáš*Hradec KrálovéLeviatan
6Fofonka TomášRtyně v PodkrkonošíVrány taky
7Glosová TerezaJablonec nad NisouMaluj zase obrázky
8Hudáková Anna MáriaPrešovIsabel
9Jačišinová Mária SimonaPrešovUnikát
10Klimánková NellaPrahaStrach
11Klímová AdélaMilevskoDobrodružství s bohem Panem
12Kolesnik Marta*PardubiceLentoy
13Kostík JakubKoniceChci zas v tobě spát
14Krátká KristýnaChlumec nad CidlinouVzpomínka
15Krejčí LudmilaBlanskoMůj Monte Cristo
16Krpálková IvetaSvětlá nad SázavouStudený nohy
17Kultová KarolínaRtyně v PodkrkonošíNeumím být věrná
18Lang KryštofLhotkaDávno tě znám
19Lebedová KateřinaHradec nad MoravicíMůj Monte Cristo
20Lelková EliškaStarkočPíseň svou mi tenkrát hrál
21Lešková ViktóriaKošiceFarby vetra
22Lišková SimonaNapajedlaChci zas v tobě spát
23Machová AnnaŽamberkCo zbylo
24Málik MichalMostStokrát chválím čas
25Matoušová NicoleÚvalyPřijď do Vánoc domů
26Mitrová SimonaPrešovLúčenie
27Nálevka JiříHradec KrálovéSmím prosit?
28Nováková JanaKlášterec nad OhříJeště horší věci jsou
29Pecha ŠtefanTřinecTentokrát se budu smát já
30Pospíšil ŠtěpánVsetínKometa
31Přibylová KláraÚstí nad LabemVšechno nebo nic
32Řezáčová KateřinaTelčVzpomínka
33Schvanová TerezaDolní ŽivoticeNová dimenze
34Stachová ViktóriaNitraMatka
35Stejskalová LenkaTáborČerná ovce
36Strnadová Eliška*Moravský KrumlovČernobílý svět
37Svobodová NikolaHradec KrálovéPíseň samotářky
38Šašinková Anna*StrážniceVzpomínka
39Štěpánová TerezaDobříš4+1=5
40Tichá NatálieLovosiceSnad sním
41Tkáčová AlexandraPrešovSprávne dievča
42Vilímek JirkaPostupiceZůstaň
43Žižka Daniel*PrahaSen

Pozn.: * DIVOKÁ KARTA = přímý postup do semifinále

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.