Úspěšní soutěžící

Markéta Konvičková

Finalistka III. ročníku naší soutěže se prozpívala mezi 12 nejlepších - do finále I. ročníku pěvecké soutěže TV Nova Česko-Slovenská Superstar.

Michal Šeps

Obsadil 2. místo v kategorii sólisté 15 - 26 let a získal cenu diváků ve finále IV. ročníku naší soutěže. Ve finále II. řady Česko-Slovenská Superstar TV Nova skončil před branami grandfinále na 3. místě.

Eva Matějovská

Prozpívala se do finále VI. ročníku naší soutěže a díky hlasům posluchačů Českého rozhlasu zvítězila v rozhlasové kategorii této soutěže, v roce 2013 natočila první videoklip a s vlastní kapelou vystoupila jako speciální host na koncertě No Name.

Michal Horák

Vítěz kategorie Sólisté 9 - 14 let a ceny diváků v VII. ročníku soutěže se stal několikanásobným předskokanem Tomáše Kluse na jeho turné "Ani si nesedejte". Diváky si získává svými osobitými autorskými písničkami a projevem.

Noah Ellenwood

Finalista v kategorii sólisté 9 - 14 let IV. ročníku naší soutěže se probojoval ve II. řadě Česko-Slovenská Superstar až do přímých přenosů semifinále.

Tereza Anna Mašková

Získala 2. místo v kategorii sólisté 9 - 14 let ve finále IV. ročníku naší soutěže. Na podzim roku 2010 se prozpívala do semifinále show TV Prima Česko Slovensko má talent.

Diana Kalashová

Ve finále V. ročníku naší soutěže získala Speciální ocenění odborné poroty a cenu diváku v kategorii sólisté 9 - 14 let, nyní ji můžete spatřit na obrazovkách TV Prima ve II. řadě show Česko Slovensko má talent.