Český rozhlas - 11.7.2012 - Finalisté Česko zpívá se představili na Létě plném hvězd

10. července 2012 vystoupili finalisté soutěže Česko zpívá a START.ROZHLAS.CZ na charitativním koncertě v rámci akce Léto plné hvězd v Praze.

Léto plné hvězd organizuje Olga Černohorská, která vyrábí textilní hračky a kapsáře pro děti (i zdravotně postižené). Na koncertě se představilo celkem deset mladých nadějných zpěváků a zpěvaček. Byli to finalisté soutěže Česko zpívá a START.ROZHLAS.CZ. Večera se zúčastnila také patronka soutěže Česko zpívá Kamila Nývltová a ředitelka soutěže, Iveta Nývltová.

Vystoupení se mladým talentům povedlo. Každý z nich zazpíval jednu píseň.

S písněmi vlastní tvorby vystoupili Miroslav Macáš (Den), Luboš Pravda (Odmlouvám - hudba a text: Luboš Maškara) a Kateřina Kouláková (Spring). Kateřina Kouláková roztleskala celé publikum a naladila na tváři posluchačů úsměv.

Ostatní výborně zazpívali převzaté písně. Zaujal Rudolf Zuziak s písní Karla Hály Slunce, já tě mám rád, vynikající byly také Kristýna Procházková s písní Back to Black od Amy Winehouse, 12letá Veronika Mertová s písní If I Were A Boy (Beyoncé) i Aneta Kučerková, která předvedla svůj hlas na kusu Tell Me About It (Joss Stone). Velký potlesk sklidila také Veronika Suchánková za Ave Maria (Beyoncé). Marek Relich si pro své vystoupení vybral I'm Yours od Jasona Mraze, Magdaléna Moudrá (3. místo v soutěži START.ROZHLAS.CZ) vystřihla Pri oltári (Kristína) - píseň, se kterou zabodovala u posluchačů Českého rozhlasu.

Celý koncert uzavřela patronka soutěže Kamila Nývltová. Potěšila třemi skladbami: Vyznanie (Marika Gombitová), Rolling On The River (Tina Turner), Teď královnou jsem já (muzikál Kleopatra).

Zdroj: Český rozhlas - 11.7.2012 - Finalisté Česko zpívá se představili na Létě plném hvězd

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.