Trutnovinky.cz - 11.4.2013 - Talentová soutěž Česko zpívá vrcholí!

Trutnov - Dlouho očekávaný vrchol sedmého ročníku soutěže Česko zpívá 2013 je tady! Už tento víkend se rozhodne ve Společenském centru Uffo o tom, kdo z českých, slovenských a polských zpěváků ve věku od 9 do 26 let má největší šanci přeměnit svůj talent do profesionální pěvecké kariéry.
Na počátku mladí zpěváci (345 přihlášených) posílali své nahrávky elektronicky. V dalším kole už vybraní (234) zpívali naživo před odbornou porotou. Teď předvedou ti nejlepší živé pěvecké výkony v pátečním semifinále a sobotním finále (od 17 hodin). Jejich výkony ohodnotí odborná porota složená z producentů, manažerů, hudebních profesionálů a celebrit. Účast v porotě přislíbil například profesor zpěvu Eduard Klezla, zpěvačka a patronka soutěže Kamila Nývltová, režisér Tomáš Magnusek a další osobnosti hudebního či filmového průmyslu. 

Svoji cenu udělí také diváci v sále, V.I.P. porota složená z partnerů soutěže a mediální porota. „Hodnotí se celkový dojem soutěžícího, originalita, styl oblečení, choreografie, výběr a podání písně a především kvalita zpěvu," uvedla produkční soutěže Blanka Brojarová ze rtyňské agentury Art Presto. Vyhlašovatelem soutěže je rtyňská Taneční škola Bonifác. Soutěžit se bude ve dvou věkových kategoriích. „Ti nejlepší mohou získat věcné a finanční ceny, studiovou nahrávku, profesionální fotografie, příležitost prezentovat se ve vysílání Českého rozhlasu, setkání s osobnostmi české hudební scény, názor odborníků a nové přátele," upřesnil Brojarová. Soutěž si totiž za hlavní cíl klade podporu pěveckého talentu dětí a mládeže, objevování nových talentů a dát jim možnost prosadit se. 

Úspěšnými finalisty předchozích ročníků jsou např. Markéta Konvičková, Michal Šeps, Diana Kalashová a další. Loni ovládl finále třiadvacetiletý Pavel Špirka z Brna. Zabodoval u odborné poroty, zvítězil v hodnocení novinářů a získal i největší počet hlasů od diváků. V doprovodném programu bude letos k vidění například atraktivní silová akrobacie v podání dua DaeMen, bublinová show, Taneční škola Bonifác a další

Zdroj: Trutnovinky.cz - 11.4.2013 - Talentová soutěž Česko zpívá vrcholí.Kdo přesvědčí profesora Klezlu?

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.