Ententýky.cz - 16.1.2014 - Přihlašování do pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ vrcholí

Začínající zpěváci, kteří chtějí předvést svůj talent před odbornou porotou v celostátní pěvecké soutěži s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ 2014, se mohou do jejího osmého ročníku přihlásit do konce ledna. Mají šanci se tak zařadit po bok předchozích úspěšných účastníků soutěže jako jsou Eva Matějovská, Michal Šeps nebo Markéta Konvičková.

ČESKO ZPÍVÁ je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky - děti, mládež i dospělé s mezinárodní účastí ze Slovenska, Polska a Německa. Hlavním cílem je podpořit pěvecký talent dětí a mládeže - objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, atraktivní věcné ceny, studiovou nahrávku a možnost veřejně prezentovat svůj talent, mimo jiné ve vysílání Českého rozhlasu.

V porotě tohoto ročníku opět zasednou odborníci a známé tváře, populární osobnosti české hudební scény, svoji účast přislíbili mimo jiné Roman Vojtek, Tomáš Savka, Bohouš Josef či Zdeněk Podhůrský. Patronkou soutěže je zpěvačka Kamila Nývltová. „Jít posbírat zkušenosti do soutěže, poslechnout si výtky poroty, slyšet mnoho skvělých i různorodých pěveckých výkonů, to je pro každého zpěváka základ a velká zkušenost, která se nedá ničím nehradit," řekla Nývltová.

Zájemci se mohou do soutěže přihlašovat do 31. ledna 2014 prostřednictvím jednoduchého on-line webového formuláře, kam vloží své nazpívané soutěžní nahrávky. Formulář naleznou na stránkách soutěže. Ze všech zaslaných nahrávek vybere porota postupující soutěžící do výběrových kol, kde již soutěžící zazpívají naživo před odbornou porotou. Tato kola se uskuteční v únoru ve 2 městech České republiky, v Praze a Olomouci. Nejlepší zpěváci se prozpívají do semifinálových a finálových kol, jež proběhnou v dubnu v Trutnově.

ČESKO ZPÍVÁ v bodech:
Průběh soutěže: základní kolo, výběrová kola, semifinále a finále
Soutěžní kategorie: Sólisté I.: 9 - 14 let; Sólisté II.: 15 - 26 let; Sólisté nad 26 let (Novinka letošního ročníku); Speciální rozhlasová kategorie Českého rozhlasu (Pěvecké výkony soutěžících budou prezentovány ve vysílání 11 regionálních stanic ČRo).

Soutěž vyhlašuje občanské sdružení "TŠ Bonifác".

Zdroj: Ententýky.cz - 16.1.2014 - Přihlašování do pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ vrcholí

 

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.