Trutnovinky.cz - 9.4.2014 - Soutěž Česko zpívá 2014 vyvrcholí sobotním finálovým galavečerem v Uffu

Trutnov - Uši nastražené směrem k Uffu budou mít o víkendu příznivci hudby. Hlavně mladí, kteří chtějí v muzikantské oblasti prorazit, a rovněž lidé, kteří můžou začínajícím umělcům dát šanci. V pátek a sobotu se totiž v Uffu rozhodne, kdo je nejlepší v osmém ročníku mezinárodní talentové soutěže Česko zpívá 2014.

Především sobotní finálový galavečer slibuje atraktivní program se spoustou zajímavých a známých osobností. Mezi porotci se například objeví zpěvačka a patronka soutěže Kamila Nývltová, zpěvák Bohouš Josef, zpěvačka Renata Drössler, moderátor Zdeněk Podhůrský, hudební producent Milan Herman nebo fotograf Vladimír Štross.

Česko zpívá je moderně pojaté pěvecké klání s mezinárodní účastí. Pro mladé lidi z Česka, Slovenska, Ruska a Polska začala už v úvodu února. Nahrávky poslalo 451 zpěváků, ve výběrových kolech si porota vyslechla živé vystoupení téměř 250 soutěžících. Do Uffa postoupilo 99 začínajících zpěváků. Ty nejlepší bude vybírat odborná porota. „Se soutěžícími velmi cítím, sama mám za sebou podobné zkušenosti," říká patronka soutěže a dnes už známá zpěvačka Kamila Nývltová.

Podle ní je cílem podpořit pěvecký talent dětí a mládeže - objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. „V Česko zpívá se snažíme přistupovat k soutěžícím co nejspravedlivěji a nezpůsobovat jim zbytečně velký stres. Všem moc držím palce a přeju jim, aby co nejlépe využili cennou zkušenost, kterou účastí v pěvecké soutěži získají," dodává.

Na finálový galavečer, který začíná v 17 hodin, si zájemci mohou ještě stále koupit vstupenky v online předprodeji, a to na stránkách Uffa.

Zdroj: Trutnovinky.cz - 9.4.2014 - Soutěž Česko zpívá 2014 vyvrcholí sobotním finálovým galavečerem v Uffu

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.