Trutnovinky.cz - 25.1.2015 - Finále talentové soutěže Česko zpívá bude opět v Uffu

Trutnov - Poslední týden mají začínající zpěváci na to, aby se přihlásili do 9. Ročníku populární talentové soutěže Česko zpívá 2015. Uzávěrka přihlášek je posledního ledna. Veřejné finále soutěže bude opět v Uffu, v sobotu 18. dubna.

Moderně pojatá pěvecká soutěž s mezinárodní účastí dává šanci hlavně mladým, kteří chtějí v muzikantské oblasti prorazit. Pořadatelům zašlou nahrávky, pro vybrané jsou pak určená výběrová kola s živým vystoupením před porotou. Několik nejlepších se pak probojuje do finálového večera, který se uskuteční v Uffu.

Soupeří se ve třech kategoriích: 9 až 14 let, 15 až 26 let a nad 26 let. V minulosti uspěli a prosadili se jako zpěváci například Michal Šeps, Diana Kalashová či Markéta Konvičková. Josef Fečo a Veronika Mertová účinkují v muzikálu The Addams Family. Loni vyhrála Pavlína Lištiaková.

Podobně jako v předchozích ročnících porotu tvoří odborníci z řad producentů, manažerů, zpěváků a celebrit: Bohouš Josef, Zdeněk Podhůrský, Petr Bende, Renata Drössler, Nicol Lenertová a další. V porotě bude také patronka soutěže Kamila Nývltová, sólistka Hudebního divadla Karlín, divadla Broadway a divadla Hybernia v Praze.

Do soutěže se mohou zájemci přihlásit na webové stránce Česko zpívá. Na vítěze čeká  mimo hodnotných cen také cenná možnost studiové nahrávky, poradenství v oblasti hudební produkce a zastoupení uměleckou agenturou. Akci vyhlašuje občanské sdružení TŠ Bonifác, organizuje ji reklamní a umělecká agentura Art presto.

Zdroj: Trutnovinky.cz - 25.1.2015 - Finále talentové soutěže Česko zpívá bude opět v Uffu

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.