ALL Television - 13.3.2015 - Soutěž ČESKO ZPÍVÁ 2015 zveřejnila výsledky výběrového kola !

Výběrové kolo 9. ročníku pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ proběhlo 2. 3. 2015 v pražském THEATRO Music Clubu. O postup do dalšího kola soutěže se utkalo 239 zpěváků. 11. března také odstartovalo hlasování CENY INTERNETU, ve které vítěze zvolí široká veřejnost.

2. března bylo v THEATRO Music Clubu v pražském Karlíně skutečně živo. 239 talentovaných zpěváků, kteří byli vybráni z celkového počtu 505 přihlášených soutěžících do již 9. ročníku moderně pojaté pěvecké soutěže pro začínající zpěváky, se zde utkalo o postup do dubnového semifinále a finále soutěže. Porota, ve které zasedli mimo jiné zpěvačka a patronka soutěže Kamila Nývltová, zpěvák a velmi úspěšný účastník ČESKO ZPÍVÁ 2011 a 2012 Marek Relich, herec a zpěvák Lukáš Kumpricht či zpěvačka, skladatelka, hlasová poradkyně a hudební producentka Nikol Davídková, měla díky nesmírně vysoké úrovni soutěžících velmi těžké rozhodování.

Do semifinále kategorie Sólisté 9 – 14 let se prozpívalo 41 zpěváků, do semifinále kategorie Sólisté 15 - 26 let postoupilo 44 soutěžících a v kategorii Sólisté nad 26 let, ze které se postupovalo rovnou do finále, se v dubnu v Trutnově utká 10 adeptů na celkové vítězství. Kompletní výsledky výběrového kola jsou zveřejněny na webových stránkách soutěže.

Soutěžící, kteří z výběrového kola dále nepostoupili, mají ale stále šanci získat v ČESKO ZPÍVÁ 2015 významné ocenění. Od 11. 3. 2015 totiž probíhá hlasování CENY INTERNETU. Na webových stránkách organizátora soutěže, agentury ART PRESTO, si mohou zájemci prohlédnout videa - záznamy pěveckých výkonů všech soutěžících z pražského výběrového kola – a do 12. dubna hlasovat pro svého favorita prostřednictvím SMS zpráv. Vítěz bude vyhlášen v průběhu semifinále soutěže, dne 17. dubna 2015 ve Společenském centru UFFO v Trutnově.

S prázdnou z výběrového kola neodešel žádný soutěžící. Všichni obdrželi dárkový balíček s poukazem od partnera soutěže, společnosti Talent Company, na výuku zpěvu, tance a herectví, a také se sadou mezizubních kartáčků od dalšího z letošních partnerů soutěže - programu ústní hygieny SOFTdent. V neposlední řadě pak také všichni soutěžící získali cennou zkušenost a nezapomenutelný zážitek. Podpořit je přišel mimo jiné velmi úspěšný soutěžící z loňského kola soutěže Josef Fečo, který aktuálně vystupuje v roli Pugsleyho Addamse v muzikálu The Addams Family v Hudebním divadle Karlín.

17. a 18. dubna proběhne ve společenském centru UFFO v Trutnově semifinále a finále soutěže. Pěvecké výkony zde bude hodnotit odborná porota, složená již tradičně z producentů, manažerů, hudebních profesionálů a celebrit. Jako každý rok, i letos v ní zasednou odborníci a známé tváře, populární osobnosti české hudební scény. Svou účast v porotě již 9. ročníku soutěže potvrdili mimo jiné zpěváci Marian Vojtko, Bohouš Josef, Josef Vágner, Zdeněk Podhůrský a Marek Relich, skladatel a muzikant Petr Bende, zpěvačka Renata Drössler, moderátorka Nicol Lenertová či hudební producent Milan Herman.

ČESKO ZPÍVÁ 2015 vyhlašuje občanské sdružení "TŠ Bonifác", organizuje ji reklamní a umělecká agentura ART PRESTO s.r.o. Soutěž již několik let probíhá pod záštitou starosty města Trutnova Mgr. Ivana Adamce, poslance a člena předsednictva poslaneckého klubu ODS, a za podpory ředitele společenského centra pro kulturu a volný čas UFFO Trutnov pana BcA Libora Kasíka. Mezi hlavní partnery patří společenské centrum UFFO, město Trutnov, Krkonošský deník, Český rozhlas Hradec Králové a Pardubice, Roland CZ, Česká spořitelna, Milan HERMAN Management, hotel Patria, či U-KLUB Olomouc. Mezi letošní nové partnery patří mimo jiné také internetový obchod se zbožím pro děti Baby in style, největší evropský obchod s hudebninami Thomann nebo SOFTdent®, špičkový program ústní hygieny.

Zdroj: ALL Television - 13.3.2015 - Soutěž ČESKO ZPÍVÁ 2015 zveřejnila výsledky výběrového kola !

Partneři

 

 Generální partneři:

UFFO - Společenské centrum Hotel Patria *** Trutnov

 Významní partneři:

Město TrutnovKrálovéhradecký krajCestovní kancelář ČedokEljetPRO MUSIC
Transport TrutnovMilan HERMAN ManagementTalentida.comUmělecký kovář Zdeněk VítekMixit
Autostyl a.s. TrutnovCMIAS Hradec KrálovéMatcha TeaVinařství Grmolec 

Partneři:

Grévin Muzeum voskových figurín KultStavo - dopravaAutodoprava Volhejn Červený Kostelec GENYVetim ÚpicePizza Expresss Trutnov
HUCR s.r.o.  Kadeřnictví Kamila Vlachová GoldwellPersum PRKlinika Yes VisageBody Wraps
Prague Fear HouseP3K Dental Sebeobrana Praha Fotograf Milan StryjaKorffPetrof
Andělské pralinkyGofretkyForticaPrince of Wellness  

 Mediální partneři:

TV BarrandovČeský rozhlas Hradec KrálovéČeský rozhlas PardubiceNejvětší muzikálový server Musical.cz

Vyhlašovatel a organizátor soutěže: 

Art Presto s.r.o.
© 2011 Humlnet Creative, s.r.o.